zdjęcia

światło

dźwięk

dron

steadycam

dolly


Zdjęcia HD i 4K

Dobry materiał, to udany film. Wiemy jak nakręcić dobry materiał.
Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dającym wysoką jakość.

Do dyspozycji mamy własne kamery HD i 4K, a także korzystamy z usług firm wynajmujących sprzęt.


Światło

Światło jest bardzo istotne. Posiadamy odpowiednie oświetlenie. Potrafimy także wykorzystać oświetlenie naturalne, jak i zastane. Przy dużych projektach korzystamy z usług wyspecjalizowanych oświetlaczy z całą gamą sprzętu oświetleniowego.


Dźwięk

Cyfrowy zapis na kartę pamięci to już standard. Dźwięk zapisujemy bezpośrednio na kamerze i/lub na zewnętrznym rekorderze. Mikroporty bezprzewodowe, mikrofon typu shotgun wraz z futrzakiem i trzymetrową tyczką sprawdzi się w każdych warunkach. Przy większych projektach korzystamy z usług sprawdzonych dźwiękowców z odpowiednio dobranym osprzętem (m.in. wielościeżkowe rekordery cyfrowe, zestawy mikrofonów bezprzewodowych i kierunkowych).


Dron

Przy filmach, gdzie niezbędne są ujęcia z lotu ptaka, oferujemy zdjęcia wykonane przy pomocy drona. Do dyspozycji mamy drony firmy DJI. Posiadamy niezbędne świadectwo kwalifikacji BVLOS (loty poza zasięgiem wzroku, również w terenie zabudowanym).


Steadycam

Steadycam przydaje się niejednokrotnie. Doda odpowiedniej dramaturgii, a przede wszystkim ustabilizuje obraz przy dynamicznych ujęciach w ruchu.


Dolly - jazda kamerowa

Nada ujęciom niepowtarzalny charakter. Posiadana przez nas jazda sprawdzi się w większości projektów. Przy bardziej wymagających projektach wykorzystujemy sprzęt i talent zewnętrznych wózkarzy.